Workshopy

V prostorách U Bobeše máme dostatek místa i pro firemní workshopy.

Můžete si tak u nás vytvořit svíčky ze včelího vosku, nebo voskované ubrousky a sáčky. Kontaktujte nás. Společně vymyslíme workshop, na kterém se naučíte něco nového a stmelíte pracovní tým.

Teambuilding na netradičním místě?

Ve společnosti se velmi často setkáváme s obavou z kontaktu s lidmi s hendikepem, ať je postižení jakéhokoliv typu (fyzického, psychického, mentálního). Je to dáno společenskou bariérou a nedostatkem příležitostí se s takovými lidmi blíže seznámit a možná i zjistit, že není čeho se obávat, a že si možná máme vzájemně co nabídnout. Osobní zkušenost tak boří naše černé myšlenky, rozpouští strach a dává možnost vzájemného spojení. Také uvidíte, jaký přínos může mít práce handicapovaných lidí a i to, že také oni Vás mají co naučit

Naše chráněná dílna se specializuje na práci se včelím voskem.

A co si u nás můžete vyzkoušet?

  • výrobu voskovaných ubrousků, které slouží k bezpečnému uchovávání potravi
  • výrobu voskových svíček
  • odlití voskových figurek

Co si od nás odnesete?

Časová náročnost: 4 hodiny, v ceně také malé občerstvení
 
Cena
  • Cena teambuildingu pro 10 osob - 35 000 Kč (můžeme vystavit potvrzení o daru pro odečet z daní)
  • Cena teambuildingu pro nižší počet lidí ve skupině: 5 000 Kč/osobu (můžeme vystavit potvrzení o daru pro odečet z daní)

Vaší návštěvou získáte nejen netradiční zážitek, propojení s naší dílnou, ale také podpoříte náš provoz a naše pracanty s handicapem dále pokračovat ve své smysluplné práci.

Děkujeme a těšíme se na Vás!
Tým U Bobeše