Voskovaná kapsa na svačinu 34 x 17 cm

Kód: 48
Neohodnoceno
185 Kč
Momentálně nedostupné

Kamarád na cesty, ať už do školy, do práce nebo jen tak na výlet. Můžete do něj dát to, co rádi svačíte – ovoce, sušenky, toasty i zeleninu

Detailní informace

Čistě přírodní materiály
Čistě přírodní materiály
Používáme čistý 100% vosk bez přidaných olejů a dalších konzervačních látek.
Ekologické zpracování
Ekologické zpracování
Pracujeme ekologicky a bez zbytečného odpadu.
Ruční práce
Ruční práce
Ubrousky sami vyrábíme a vosk sami zpracováváme.
S láskou k vosku
S láskou k vosku
Sami jsme včelaři a respektujeme přírodu a její dary.

Detailní popis produktu

Voskované ubrousky a jejich výroba, údržba a i oprava. Vyrábíme 4 druhy voskovaných ubrousků, z toho dva sáčky a 2 velikosti ubrousků.

Výroba

Výroba je prováděna ručně od začátku až do konce. Na výrobním procesu se podílejí především lidé s různým druhem postižení. Každý na co stačí. Začínáme střihem látky, a to stoprocentní bavlny dle šablony. Následuje přesun na žehlící plochu, kde za pomoci žehličky a vydesinfikovaného vosku z naší výrobní linky na včelí mezistěny, zažehlíme vosk, sušení probíhá pár vteřin. Podle typu výrobku pak ubrousek rovnou balíme anebo se přesouvá k šicímu stroji, kde vznikají malé a velké sáčky.

Údržba.

Údržba je poměrně jednoduchá, protože stačí teplá voda a čistá houbička na nádobí. S ubrousku setřete zbytky potravin, opláchnete pod tekoucí teplou vodou, můžete i lehce vyždímat a pověsit. K opětovnému použití za pár hodin.

Oprava.

Může se stát, že časem se opotřebuje vosk a jeho vrstva již není tak silná. Za použití kapky nového vosku, pečícího papíru a žehličky během pár minut je ubrousek jako nový a jeho trvanlivost je prodloužena. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: